svatební dar

Svatební dar

Je spousta možností jaký vybrat svatební dar. Buď si budoucí novomanželé založí webovou stránku, kde vypíší vše, co by chtěli a Vy si zvolíte, co bude ve Vašich možnostech. Nebo, jak je dnes běžnější, zvolí si finanční dary, třeba na svatební cestu.

Ale co v případě, když neudělají ani jedno? To se děje spíše v případě, kdy novomanželé mají vše, co potřebují. Já jsem narazila na originální dárek v podobě kovového plakátu (obrazu ve verzi magnetického potisku kovu). Ať již jste milovníci umění nebo ne, každý si vybere svůj motiv. Mladé generaci určitě uděláte radost s takovýmto svatebním darem.

Svatební dar

Můžete si vybrat matný povrch nebo lesklý. Do moderně vybaveného bytu nebo domu se bude určitě hodit. Zvláště pokud se trefíte do vkusu.

 

Firmu Displate podpořil jako start-up český Credo Ventures. Umělci z 86 zemí, zde představují své výtvory a Vy si je můžete koupit cca od 37 EUR. Spolehlivost firmy a dodání je 100%ní. Displate dodává přes mezinárodní přepravní službu UPS, kde se může každý registrovat a popřípadě změnit doručení nebo nechat vzkaz řidiči. Vyzkoušeno.

Stránky jsou sice v angličtině, ale i ti, kdo tento jazyk neovládají, můžou zde objednat kovový plakát, nejen jako svatební dar.

Stačí používat Google chrome a automatický překladač.

A jako bonus, vězte, že za každý objednaný plakát nechá firma vysázet 10 stromů v místech na naší planetě, kde je to nejvíce potřeba.

 

Displate svatební dar gerbera
Moje tvorba
kovový obraz
ukázka kovových plakátů

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..